W środę, 6 lutego 2019 roku został rozstrzygnięty miejski konkurs plastyczny pt. „Śladami wielkich mistrzów”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 56 w Bydgoszczy. Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas 4-8, a jego celem było promowanie dzieci uzdolnionych plastycznie, rozwijanie wyobraźni twórczej oraz rozwój sprawności manualnej w zakresie technik plastycznych.  Warunkiem uczestnictwa w zmaganiach plastycznych było wykonanie pracy dowolną techniką, w formacie A4, która przedstawiała reprodukcję obrazu znanego malarza. W konkursie wzięło udział siedmioro naszych uczniów, a czworo zdobyło nagrody.

Miło nam poinformować, że laureatami miejskiego konkursu plastycznego pt. „ŚLADAMI WIELKICH MISTRZÓW” zostały uczennice: HANNA KAPELA z klasy 8a, która uzyskała 3. MIEJSCE oraz NATALIA BETTKA z klasy 5a, WERONIKA CHOLEWIŃSKA z klasy 6a i BOGUMIŁA PALUSZEWSKA z klasy 7a, które zdobyły WYRÓŻNIENIA. Podziękowanie za przygotowanie uczniów do konkursu otrzymał pan Gracjan Czapiewski. Kolejne konkursy przed nami. Zachęcamy serdecznie w ich uczestnictwie.

JESTEŚMY Z WAS DUMNI! GRATULUJEMY
I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

i Grono Pedagogiczne
Szkoły Podstawowej nr 41