Konkurs "Nauka siłą" odbył się w ramach XII Bydgoskiego Festiwalu Nauki i miał na celu rozbudzenie dziecięcej wyobraźni, rozwój inwencji twórczej i wrażliwości estetycznej uczestników. Celem konkursu było zainspirowanie dzieci do poszukiwania informacji jak ważna jest nauka w codziennym życiu i pokazanie jej ogromnego znaczenia w radzeniu sobie z problemami współczesnego świata – w tym dotyczącymi m.in. zdrowia, ekologii, techniki, ochrony środowiska naturalnego, medycyny itp. W konkursie wzięły udział dzieci w wieku przedszkolnym oraz dzieci w wieku młodszym szkolnym. Miło nam poinformować, że II miejsce w kategorii klas I-III zajął Mateusz Demski z klasy 3a.

2 [m]

Wyróżnienia trafiły do: Alicji Balcerak i Estery Bieluszewskiej z klasy 3a oraz Heleny Słowik z klasy 3b.

4 [m]

3 [m]

5 [m]

Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy nagrodzonym!

Więcej informacji na stronie---> Wyniku konkursu plastycznego Nauka Siłą - XII BYDGOSKI FESTIWAL NAUKI 20 – 22 października 2022