Dnia 25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka i niezastąpiona przytulanka - Pluszowy Miś. Dzieci z klas 0-3 świętowały ten dzień 24 listopada. Tego dnia szkolne hole i sale wypełniły się kolorowymi misiami różnej wielkości. Wprowadzeniem do tematyki dnia była prezentacja przybliżająca historię i pochodzenie pierwszego pluszowego misia. Dzieci dowiedziały się, że jego historia rozpoczęła się w roku 1902 i była mocno związana z prezydentem Stanów Zjednoczonych – Theodorem Rooseveltem. Poznały różne gatunki niedźwiedzi. Następnie uczniowie wzięli udział w konkursie - odgadywali nazwy misiów z różnych bajek. Został również rozstrzygnięty konkurs "Moje zdjęcie z misiem". Wszystkie dzieci, które wzięły w nim udział otrzymały upominki i  dyplom. Zostały także wykonane pamiątkowe zdjęcia z pluszowymi misiami. Dzień ten był dla uczniów pełen pozytywnych emocji. Dziękujemy Radzie Rodziców na wsparcie akcji.