W dniach 27 i 28 kwietnia w naszej szkole odbyły się akademie z okazji święta Konstytucji 3 maja. Dla klas 0-3 uroczystość przygotowała pani Ewa Bednarek wraz z klasą II a. Dzieci zaprezentowały część artystyczną związaną ze świętem urozmaiconą tańcem z szarfami w biało - czerwonych barwach. Apel dla klas 4 - 8 przygotowały pani Martyna Zielińska oraz pani Joanna Pstrong wraz z klasą 4 b. Uczniowie przygotowali inscenizację, która przypomniała ich koleżankom i kolegom historię święta oraz główne postanowienia konstytucji. Uroczystość uświetnił chór szkolny pod kierownictwem pana Gracjana Czapiewskiego. Na zakończenie pan dyrektor, Wojciech Konarski, podziękował wszystkim za pracę włożoną w przygotowanie akademii i przypomniał zebranym, aby podczas długiego weekendu pamiętali o bezpieczeństwie.

Warto wspomnieć, że jakość akademii podniosło użycie sprzętu nagłaśniającego zakupionego z funduszy  inicjatywy edukacyjnej Laboratoria Przyszłości.

Zapraszamy do obejrzenie filmu i zdjęć z uroczystości.