Buzia Twoja uśmiechnięta,  w dniu radosnym Twego święta.

Przyjmij zatem te życzenia:  niech się spełnią Twe marzenia.

Ważna przecież data taka, gdy świętujesz Dzień Chłopaka!

30 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Tego dnia, dzięki wsparciu finansowemu Rady Rodziców, każdy uczeń i nauczyciel otrzymał słodki podarek oraz moc serdecznych życzeń, które z uśmiechem na ustach złożyły dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego.

Ponadto, z okazji tego wyjątkowego święta, wszyscy uczniowie mogli wziąć udział w akcji pn. „Pod krawatem lub w muszce”. Zarówno chłopcy, jak i dziewczęta, którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie i ubogacili swój ubiór eleganckimi ozdobami, byli zwolnieni z odpowiedzi ustnej.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem – p. Weroniką Grudzką dziękuje wszystkim, którzy przyłączyli się do zabawy i sprawili, że ten dzień stał się jeszcze bardziej odświętny i wytworny.