Turniej sportowy klas III

Dnia 9 marca 2020 roku w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się I turniej sportowy klas III w ramach naboru do klasy sportowej o profilu – Kajakarstwo. W turnieju wzięły udział klasy III A oraz III B. Konkurencje przygotował i przeprowadził trener kajakarstwa Michał Ruczyński. Uczniowie (6-cio osobowe zespoły) bardzo chętnie przystąpili do rywalizacji. Dzieci wzięły udział w konkurencjach z szarfami gimnastycznymi, piłkami lekarskimi 1kg, kapokiem i kaskiem do kajak polo. Każdy zespół z wielkim zaangażowaniem wykonywał poszczególne konkurencje wg zasady FAIR PLAY. Klasowy turniej sportowy wygrali wszyscy, bo najważniejsza była dobra zabawa. Dzieci z klasy III B za zebranie większej liczny punktów otrzymały pamiątkowego Misia z medalem. Turniej dostarczył uczniom wiele radości.

Trenujcie do II rundy!!! Powodzenia!!!