WRESZCIE NADESZŁA WIOSNA!

20 marca o godzinie 16.45 przybyła do nas astronomiczna wiosna, ale w naszej szkole pojawiła się w poniedziałek 21 marca. Jak zwykle piękna, w zielonej sukience, z kwiatami we włosach.  Przyniosła dzieciom radość, świeżość oraz cukierki-jajeczka – symbol budzącej się  przyrody i nowego życia.
       Jej pojawienie się spowodowało, iż poczuliśmy wszyscy, że nasze życie wraca do czasów, gdy okres  nauki w szkole odliczaliśmy zgodnie z przemijaniem pór roku- od jesieni, poprzez zimę, aż do wiosny i początków lata.
       Szczególnym zaskoczeniem była dla naszych nowych uczniów z Ukrainy, których gościmy w szkole.
 W postać Pani Wiosny wcieliła się w tym roku Maja Kaczmarek z kl.8b, a towarzyszyli jej nieodłączni przyjaciele – Oskar i Oliwier Kocharyan i pani Małgorzata Ulanowska-Dylik.