WIZYTA  „PANI LATO”

20 czerwca br.  przywitaliśmy Panią Lato. Przybyła do naszej szkoły wcześniej niż zwykle, ponieważ lato zaczęło się w tym roku o dzień szybciej ze względu na rok przestępny. Przybyła pod postacią pięknej złotowłosej dziewczyny odzianej w suknię wymalowaną w letnie kwiaty. Na głowie „Pani Lato” widniał wianek z  kwiatów z liliowej wyki, różowej koniczyny, niebieskich chabrów oraz  białych rumianków.
         Przyniosła dzieciom w darze różne owocowe cukierki, aby zachęcić ich do korzystania z darów lata – soczystych owoców, nektarów i miodów. Przywitała uczniów uśmiechem i miłym słowem oraz życzyła pogodnych, bezpiecznych i udanych wakacji.
        W postać „Pani Lato” wcieliła się Nina Cholewińska z klasy 8a. Pomagał jej kolega z  klasy 7b – Krystian Ziółkowski.

Organizatorką akcji była pani Małgorzata Ulanowska-Dylik.