1 [m]

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy!

Po raz dziesiąty w naszej szkole odbędą się WYBORY MISS I MISTERA SZKOŁY. Poniżej zamieszczamy szczegółowy regulamin, którym powinniście się kierować przy wyborze najpiękniejszych uczniów naszej szkoły. Pamiętajcie, że nie chodzi tylko o urodę zewnętrzną, ale także, a przede wszystkim o piękno wewnętrzne osób, które będziecie typować do tytułu Miss i Mistera Szkoły.

REGULAMIN JUBILEUSZOWYCH
WYBORÓW MISS I MISTERA SZKOŁY 2019

1. Organizatorem konkursu „Wybory MISS i MISTERA Szkoły” jest Samorząd Uczniowski naszej szkoły.

2. Celem konkursu jest wyłonienie najpiękniejszej uczennicy i najpiękniejszego ucznia, ale nie tylko wizualnie, którzy otrzymają tytuły i nagrody.

3. W konkursie biorą udział uczniowie klas IV-VIII naszej szkoły.

4. Założenia konkursu:

Wybory odbywać się będą w dwóch etapach według podanego poniżej harmonogramu:

A)   PÓŁFINAŁ – wybór MISS i MISTERA KLASY do 24 maja 2019 roku. Wybory odbywają się na godzinie wychowawczej we wszystkich klasach
IV-VIII, przewodniczącym jest wychowawca. Wyniki powinny zostać przekazane do wyznaczonego terminu przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego.Przy wyborze Miss i Mistera klasy należy kierować się następującymi kryteriami:

a) przynajmniej ocena DOBRA z zachowania,
b) zadbana/y
c) elokwentna/y
d) miła/y,

e) koleżeńska/i,
f) uczynna/y.

B) FINAŁ, w czasie którego wybierać będziemy - z listy podanych przez klasy kandydatów – Miss i Mistera szkoły wezmą udział wszyscy uczniowie klas IV-VIII. Wybory odbędą się w czwartek, 30 maja 2019 roku i będą miały charakter wyborów tajnych.

C) OGŁOSZENIE WYNIKÓW: Kolejnego dnia, tj. 31 maja 2019 roku, w czasie Święta Szkoły nastąpi ogłoszenie zwycięzców. Tryumfatorzy zostaną udekorowani szarfami i koronami oraz nagrodzeni drobnymi upominkami przez Pana Dyrektora lub Panią Wicedyrektor naszej szkoły.