Dobiegła końca rekrutacja uczniów na wyjazd w ramach Erasmus + do Coin
w Hiszpanii, w dniach 10-15.02.2020

Przez kilka ostatnich tygodni nasza szkoła zamieniła się w prawdziwie międzynarodowe miejsce. Otaczały nas napisy, ulotki, plakaty, a wszystko za sprawą uczniów chcących zdobyć więcej punktów w rekrutacji. Do pracy zaangażowani zostali nawet nauczyciele, których sylwetki jeden z uczniów wykorzystał, żeby przedstawić skuteczne metody nauki.  Jedna z kandydatek poznawała język hiszpański rozmawiając ze studentami Akademii Medycznej, oraz przygotowała dla nich wieczorek, inne dziewczęta przygotowały wywiad z uczniami z innego kraju, których poznały podczas poprzedniej mobilności. Język angielski stał się dla nich narzędziem, do zapracowania na kolejny wyjazd, a nie barierą nie do pokonania. I o to chodzi w takich projektach. Poznajemy kultury, przyjaciół… pokonujemy granice.

Jesteśmy dumni z takiego zaangażowania  i zainteresowania.  Bezpośrednim udziałem w projekcie zainteresowanych jest coraz więcej uczniów.

Wszystkich, którzy się wahają, bądź tym razem im się nie udało, zachęcamy do rozpoczęcia przygody z Erasmusem goszcząc naszych partnerów dniach 25.30.05.2020! Pokażmy, czym jest polska gościnność.

Serdecznie zapraszamy, a uczniom, którzy się zakwalifikowali – GRATULUJEMY!

Pliki do pobrania: