Po raz XX nasza szkoła będzie organizatorem BYDGOSKIEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO dla klas V-VIII szkół podstawowych, w tym roku pn. „Formy ochrony przyrody w Polsce”.

CELE KONKURSU:
 Popularyzacja wiedzy przyrodniczej i ekologicznej wśród uczniów klas V – VIII.
 Kształtowanie wśród uczniów postaw proekologicznych poprzez zdobywanie wiedzy.
 Motywowanie aktywności poznawczej uczniów w zakresie rozumienia współzależności człowieka i środowiska.
 Wspieranie uczniów uzdolnionych.
 Wzbogacanie działań szkoły w zakresie pracy z uczniem uzdolnionym.
 Promowanie środowiska lokalnego.

ZASADY UCZESTNICTWA:
Udział w konkursie jest dobrowolny i w szkolnym etapie mogą brać udział wszyscy uczniowie klas V-VIII bydgoskich szkół oraz gmina Białe Błota. Szkoła zgłasza swój udział w konkursie poprzez przesłanie formularza zgłoszeniowego w formie pisemnej do organizatora konkursu.
Zgłoszenie udziału w konkursie wraz z podaniem nazwisk trzech uczestników należy kierować do 5 kwietnia 2019 r. za pośrednictwem jednego ze sposobów:
 -pocztą na adres: Szkoła Podstawowa nr 41 85-122 Bydgoszcz, ul. Traugutta 12 z dopiskiem „XX Bydgoski Konkurs Ekologiczny dla klas V-VIII szkół podstawowych pn. „Formy ochrony przyrody w Polsce”.
 -na adres e-mail: bke.sp41bydgoszcz@wp.pl

ZAPRASZAMY!

Więcej informacji i szczegółowy regulamin konkursu: