Biedroneczki  z przedszkola "Wesołe serduszka" zbudowały według instrukcji łazika Milo i za pomocą specjalnych kodów wprawiły go w ruch. Radość z budowania i programowania była wielka, co z pewnością można zobaczyć na zdjęciach. W piątek 18 października pracownię komputerową w naszej szkole odwiedziły "Pracowite Pszczółki" z Przedszkola nr 11 w Bydgoszczy. Dzieci  od razu wzięły się do pracy. Tym razem pracowały zgodnie w zespołach.  Ich pojazdy kosmiczne zbudowane z zestawów Lego WeDo 2.0 można podziwiać poniżej. Ta pszczela współpraca z pewnością zaowocuje ponownym spotkaniem. Zestawy Lego WeDo 2.0 rozwijają nie tylko logiczne myślenie i wyobraźnię. Są świetną zabawą dla wszystkich niezależnie od wieku. Dziękujemy za koordynację przedsięwzięcia Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Kamili Zawiszewskiej. Dziękujemy także wolontariuszom z klasy piątej: Ani, Oliwii i Mateuszowi. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.Zajęcia przygotowała i poprowadziła mgr Sylwia Hałas - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.