Z okazji Wszystkich Świętych zapraszamy do konkursów organizowanych w naszej szkole.

Z okazji zbliżającego się Święta Wszystkich Świętych w naszej szkole odbędzie się „Tydzień ze Wszystkimi Świętymi”. Założeniem projektu jest poszerzenie wiedzy na temat świętych i błogosławionych oraz krzewienia głoszonych przez nich wartości.

W ramach Tygodnia ze Wszystkimi Świętymi zapraszamy do:

1. Konkursu plastycznego klas 0-5 pn.:"Przedstaw swojego ulubionego świętego".

Praca w formacie A3 lub A4, technika wykonania dowolna.

Kryteria oceny pracy: estetyka, pomysłowość, zgodność z założeniami konkursu. Prace na odwrocie mają zawierać imię, nazwisko, klasę, imię przedstawionego świętego.

Termin składania prac do 28.10.2024 r. u pani Beaty Leśniewskiej oraz u pań w świetlicy.

2. 29.10.2024 r. przewidziany jest konkurs wokalny „Piosenka religijna” lub recytatorski dla klas 1-3.

3. 30.10.2024 r. odbędzie się Quiz podsumowujący dot. wiadomości o „Świętych i błogosławionych”.

4. 31.10.2024 r. odbędzie się konkurs na „Najpiękniejsze stroje Świętych i Aniołów”. Wszyscy uczniowie, którzy przyjdą tego dnia przebrani za swojego patrona lub ulubionego świętego otrzymają słodki poczęstunek, po który można się w danym dniu zgłosić do świetlicy.

Ze wszystkich powyższych konkursów dla zwycięzców przewidziane będą dyplomy i nagrody.

1 [m]

obraz ze strony: https://parafia-przyleki.pl/swieci-wolaja-o-swietosc/

Organizatorzy projektu

pt. „Tydzień ze Wszystkimi Świętymi”:

Beata Leśniewska

Marlena Kowalska