22 marca obchodzimy Światowy Dzień Wody. To okazja nie tylko do świętowania, ale i do zastanowienia się nad tym, ile i do czego zużywamy wodę? Czy wykorzystujemy ją z rozwagą? Jakie ma ona znaczenie dla nas, roślin, zwierząt i całego ekosystemu. Warto abyśmy wszyscy docenili jej wartość i rolę w naszym życiu.

Każdy z nas bez względu na dzień może rozpocząć działania zmierzające do jej oszczędzania i zachęcić do tego innych. Z tym tematem wiąże się nasz konkurs plastyczny: Jak oszczędzam wodę?

Zaprojektujcie plakat lub wykonajcie pracę plastyczną: format prac A3 lub A4, technika płaska, dowolna. Wasze prace mają na celu promowanie oszczędzania wody w domu i szkole. Umieścimy je na stronie internetowej naszej szkoły.

Termin oddania prac 22 marca 2022 r. do pani Ilony Bukowieckiej, sala 106. Istnieje możliwość wykonania prac indywidualnie lub zespołowo.

Dla zwycięzców czekają nagrody i dyplomy!

Zapraszamy!